Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego
Blanka Żak-Madera

ul. Brzeska 31, lok. nr 9 (I piętro)
55-200 Oława
NIP: 912-142-74-52

Godziny pracy

Od poniedziałku do piątku
w godzinach od 900 do 1700

Numery telefonów

Tel. stacjonarny/fax: +48 71 30 37 513

Radca Wiodący: Tel. kom.: +48 503 040 807

Obsługa klienta: Tel. kom.: +48 502 616 352

Marketing: Tel. kom.: +48 500 866 118

Formularz
kontaktowy online

Powiększ mapę

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelarię Radcy Prawnego Blanka Żak-Madera w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną na adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgoda na kontakt telefoniczny ze strony Kancelarii Radcy Prawnego Blanka Żak-Madera

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny ze strony Kancelarii Radcy Prawnego Blanka Żak-Madera w celu marketingu bezpośredniego na numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego Blanka Żak-Madera, ul. Brzeska 31 lok. nr 9 (I piętro), 55-200 Oława. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z prawnie usprawiedliwionym celem administratora.

W przypadku wyrażenia powyższych zgód, dane będą również wykorzystywane do przesyłania informacji handlowych i/lub do kontaktu telefonicznego w celu marketingu bezpośredniego. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej kancelarii rodo@kancelaria-blanka-zak.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.